Podestýlka hlod. Asan Pet Aloe 10l / 2kg

Neohodnoceno
 
 
Podestýlka hlod. Asan Pet Aloe 10l / 2kg
Dostupnost Skladem (100 ks)
358 Kč    
Značka ASAN - CZ s.r.o.
Kategorie Chovatelské potřeby
 

Přírodní, jedinečná podestýlka české výroby pro králíky a drobné hlodavce s extraktem z aloe vera pro zdraví a pohodu zvířat.

Výhody:

  • nízká váha – minimální hmotnost steliv, mohou s nimi manipulovat i děti, které se o zvířata starají
  • bez prachu, přidaných barviv a parfémů
  • mimořádná absorpce pachů a vlhkosti
  • menší množství lze spláchnout do WC, větší množství můžete kompostovat nebo zlikvidovat do ekologického odpadu
  • malá spotřeba – v průměru 5 x nižší než u minerálních steliv, šetří domácí rozpočet
  • jsou ekologický šetrné, surovinu netěžíme, nekácíme stromy pro její získání. Steliva Asan jsou vyrobena z buničiny.
  • 100 % rozložitelná steliva jsou ohleduplná k životnímu prostředí
  • zdravotní aspekt – Asan steliva jsou nezávadná, nevytvářejí prostředí vhodné pro růst bakterií, nevyvolávají kašel, nedráždí sliznice. Jsou bezpečná pro děti a vhodná i pro alergiky a astmatiky.
  • Well being – stále suchý povrch podestýlky zajistí komfort chovaným zvířatům

Použití:

Klec pro hlodavce naplňte vrstvou podestýlky vysokou cca 3 cm a rovnoměrně ji rozprostřete na dno klece. Po využití podestýlku zlikvidujte spláchnutím do toalety nebo kompostováním. Doba spotřeby podestýlky je přímo úměrná jak velikosti klece, tak počtu a stáří chovaných zvířat.

]]>
Hmotnost 2.2 kg
CATALOG_PRICE 264.00
HMOTNOST_BRUTTO 2200.0000
HMOTNOST_NETTO 2000.0000
INSTOCK 100

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola