Pavo NervControl 3 kg NOVÝ pytel

Neohodnoceno
 
 
Pavo NervControl 3 kg NOVÝ pytel
Dostupnost Momentálně nedostupné
2 475 Kč    
Značka CANVIT s.r.o.
Kategorie Chovatelské potřeby
 

Je váš kůň snadno vystrašený nebo nervózní? Pavo NervControl je výrobek bez příměsí, který stimuluje klid přirozenou cestou. Podporou přenosu nervových signálů se napětí snáze snižuje. Vitamín B 12 sehrává roli ve vedení vzruchu nervem a je produkován střevní bakterií, která pro tento účel potřebuje kobalt.
Pro produkci hormonů serotoninu a melaninu, které mají uklidňující účinek a snižují pocit úzkosti v mozku, jsou nezbytné podstatné aminokyseliny jako například tryptofan a threonin. Přidává se selen a zvýšil se obsah hořčíku. Pro optimální příjem a při zachování chutnosti se používají tři formy hořčíku. Klinické studie hořčíku a selenu ukázaly, že tyto látky mají účinek snižující pocit úzkosti. Pavo NervControl neobsahuje pšenici a je tak vhodný pro koně citlivé na lepek.

Doporučené dávkování:

Pavo NervControl lze podávat po delší dobu.

Kůň (cca 600 kg): 100 g / den
Poník (cca 300 kg): 50 g / den

Složení: vojtěška, žitné otruby, uhličitan vápenatý, fosforečnan hořečnatý, acetát hořčíku, lněné semeno olej, dextróza.

Analytické složky: stravitelná energie (DE) 6,4 MJ/ kg, Energie (EWpa) 0.51 EWpa, Energie (ME) 5,4 MJ/kg, stravitelný hrubý protein 66 gr/kg, hrubý protein 17,5 %, hrubé oleje a tuky 4,2 %, hrubá vláknina 10,2 %, hrubý popel 26,7 %, DL-Metionina 50 g, L-Threoninu 30 g, L-tryptofan 40 g, cukr 2.6%, škrob 9%.

Makro a mikro prvky (v kg): vápník 1,2 %, fosfor 0,4 %, sodík 0,5 %, draslík 0,9 %, hořčík 6 %. Obsah vitaminů (v kg): vitamin E 3.000 IE, vitamin B1 180 mg, vitamin B6 120 mg, vitamin C 10.000 mg.

Skladovat na chladném, suchém a temném místě. Po použití uzavřít obal.

]]>
Hmotnost 3.2 kg
CATALOG_PRICE 1733.00
HMOTNOST_BRUTTO 3200.0000
HMOTNOST_NETTO 3000.0000
INSTOCK 0

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Přidat komentář
Nevyplňujte toto pole:
Bezpečnostní kontrola